MENÜ

M Music Presents: Şehrin Yeni Elektronik Müzik Festivali

M Music Presents

Yazın güzelliği baharından belli oldu bu yıl. Nisan yağmurlarının sonunda, gökkuşağı gibi bir festivalle buluşacağız: M Music Presents. 25-28 Nisan tarihleri arasında, İstanbullu müzikseverlerin uğrak noktaları olan Klein, Arkaoda, RX, Module, Mentha, Analog Kültür, Babajim ve Mecra‘ya yayılacak festivalin programında sadece yerli ve yabancı sanatçıların performansları değil, atölye ve seminerler de yer alıyor.

Türkiye elektronik müzik sahnesinin bağımsız oluşumlarından Partapart desteğiyle gerçekleşecek festivalin kadrosu zengin: Rebolledo, Superpitcher, Terr, Danny Daze, Man Power, Fantastic Twins, Frankey & Sandrino, Sasse, Oceanvs Orientalis, ORDA, Non Square, Supereich, Space Cast, Terranova, ANII, Men With A Plan gibi isimlerin yanı sıra Amsterdam ve Berlin performanslarıyla adlarını dünyaya duyuran Mind Against, M Music Presents kapsamında izleyicilerle buluşacak.

Perşembeden pazara dopdolu bir program sunan festivalin gün gün programı hemen aşağıda.

25 Nisan Perşembe

M Music Presents

arkaoda // 22:00 Supereich, Eray Düzgünsoy / Detaylar

KLEIN // 22:00 MOODMUSIC LABEL NIGHT : Frankey & Sandrino, Sasse, ORDA / Detaylar

MODULE // 22:00 HIPPIE DANCE RECORDS PRESENT “GREAT FUTURE MEMORIES” feat.: Rebolledo, Fantastic Twins, Superpitcher, Forlorn Hope / Detaylar

mecra // 19:00 Bülent Arel 100 Yaşında! / Detaylar

Babajim // 19:00 Sound Design as Storytelling Device (Erdinç Kaya) / Detaylar

26 Nisan Cuma

M Music Presents

arkaoda // 22:00 Daniel Baughman, Cüneyt Taylan / Detaylar

KLEIN // 23:00 Mark Knight, Tube & Berger, Koray T / Detaylar

MODULE // 22:00 Hidden Empire, Anett Gapstream, Boral Kibil, Greylight, Ongun Tütüncü / Detaylar

RX // 22:00 MIND AGAINST, Dirgen, Procombo / Detaylar

Babajim // 18:00 The Art Of Advanced Mixing and Mastering (Klas Lindblad) / Detaylar

mecra // 19:00 How to Make It: Royalties / Detaylar

27 Nisan Cumartesi

M Music Presents

arkaoda // 22:00 D.R.U.S.H. (Live), Frans Ambient b2b Ozan Maral / Detaylar

KLEIN // 23:00 Oceanvs Orientalis, Efe Kantel, Menachem 26 / Detaylar

MODULE // 22:00 Frank Wiedemann (Ame. Live), Terr, Murat Uncuoğlu, Volkan Gündüz, MFY / Detaylar

Mentha Nova // 22:00 Man Power, Space Cast, Ademán / Detaylar

RX // 22:00 DANNY DAZE, Nectar, FFRW, Non Square / Detaylar

Analog Kültür // 15:00 Live with Machines (Gönenç Giray) / Detaylar

Babajim // 17:00 Bedroom to Headphones (Partapart) / Detaylar

28 Nisan Pazar

M Music Presents Closing Party

Mentha Nova // 18:00 M Music Presents Closing Party: KOMPAKT x PARTAPART – Terranova, ANII, Demirabi, Men With A Plan, FU! / Detaylar